Логін:
Пароль:
 


Архів подій






 

українською мовою / на русском языке

Обговорили спільні заходи з посилення захисту прав застрахованих осіб у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні

 
 
У головному управлінні Пенсійного фонду України в Запорізькій області відбулось засідання «круглого столу», на якому начальник головного управління Світлана Жмурко, Регіональний уповноважений з прав людини Олена Дємєнєва, голова Ради Запорізької обласної федерації роботодавців Олександр Головко та голова обласної ради профспілок Віктор Сластьон схвалили спільні заходи з посилення захисту прав застрахованих осіб у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні у 2019 році.

«Проект заходів розроблено з метою реалізації Меморандуму про співпрацю між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Пенсійним фондом України від 20 серпня 2018 року. Вони спрямовані, в першу чергу, на активізацію спільної роботи з реагування на факти порушення прав застрахованих осіб на підприємствах області» – зазначила начальник головного управління Фонду в області Світлана Жмурко.

Заходи передбачають продовження інформування застрахованих осіб про страхувальників, які заборгували страхові внески (єдиний внесок) та попередження роботодавців про відповідальність за порушення відповідного чинного законодавства.

Також учасники засідання домовились під час укладання колективних договорів враховувати зобов’язання щодо своєчасного погашення заборгованості із заробітної плати та єдиного соціального внеску для забезпечення прав застрахованих осіб у соціальному страхуванні.


Світлана Жмурко,

начальник головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області


Потенциал Информ


09.01.2019
 
Версия для печати
Отправить другу
В начало
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької області



Агентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта