Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Олександр Головко взяв участь у першому Молитовному сніданку Східного регіону

 
 
Президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" Олександр Головко взяв участь у першому Молитовному сніданку Східного регіону, що відбувся сьогодні, 12 грудня.

Як повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА, для молитви та спільного сніданку зібралися голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, народні депутати України, міські голови, депутати обласних, районних і міських рад, державні управлінці, громадські діячі, керівники засобів масової інформації, представники бізнесу, освітяни й науковці, діячі культури, керівники церков і релігійних організацій. Ведучими заходу стали керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко і координатор регіональних молитовних сніданків в Україні, керівник соціального служіння церков Євангельських Християн Баптистів в Україні Дмитро Матюхін.

У своєму вітальному слові Костянтин Бриль підкреслив важливість проведення заходу в непрості для України часи.

- Хочу подякувати організаторам та співзасновникам заходу. Адже це перший Молитовний сніданок на запорізькій землі. Він спрямований на консолідацію всіх - людей різного віросповідання, політичних опонентів, представників влади та бізнесу, кожного жителя Східного регіону. Адже ми зібрали разом людей, від яких залежить прийняття непростих рішень, а також збереження миру, спокою та злагоди Запорізького краю. Сьогодні пролунала пропозиція наступний Молитовний сніданок провести на славетному острові Хортиця і я докладу зусиль, аби втілити в життя цю ідею та об’єднати всіх жителів запорізької землі Божим словом, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Першу молитву "Отче наш" прочитав єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій.

За словами координатора регіональних молитовних сніданків в Україні, керівника соціального служіння церков Євангельських Християн Баптистів в Україні Дмитра Матюхіна, найкраще, що може робити церква у складні часи - молитися. Саме тому нині церква вийшла з ініціативою об’єднання, аби в часи воєнного стану люди чули надпотужний заклик до єднання.

Перший Молитовний сніданок Східного регіону відбувся у дні, коли Україна і весь цивілізований світ згадують геноцид українського народу – влаштований радянською владою Голодомор в Україні у 1932/33 роках. Це також нелегкий час і сьогодні, коли вперше в Україні запроваджено воєнний стан. Тож під час Молитовного сніданку пролунала спільна молитва за мир, охорону кордонів, повернення окупованих земель і захист наших військових, яка також слугуватиме духовному єднанню політиків та преображенню країни. Це спільна молитва за військовослужбовців української армії, перемогу і мир в Україні; молитва за сиріт, сім’ї та благословення для України.

Як зазначив голова міжфракційного депутатського об’єднання "За духовність, моральність та здоров’я України" у Верховній Раді України, координатор національних Молитовних сніданків в Україні, народний депутат України Павло Унгурян, сучасне суспільство все частіше відчуває розділеність. Але завдяки цінностям, яким уже тисячі років, можна об’єднати людей і збудувати успішну країну.


По материалам www.zoda.gov.ua


12.12.2018
 
Версия для печати
Отправить другу
В начало
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта