Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Пропозиції щодо реформування енергоринку надіслані Прем’єр-Міністру

 
 
Розглянути можливість відстрочення введення в дію Закону України "Про ринок електричної енергії", як мінімум, на півроку, - пропонує регіональна рада підприємців при ЗОДА.

Відповідного листа з пропозиціями щодо реформування енергоринку, за підписом голови Регіональної ради підприємців, президента Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал", голови Ради обласної федерації роботодавців Олександра Головка (текст – у прикріпленому файлі doc), підготовлено та надіслано Прем’єр-Міністру України Володимиру Гройсману.

Нагадаємо, на засіданні Регіональної ради підприємців та ради підприємців ЗОСППР "Потенціал", що відбулось 5 грудня в облдержадміністрації, його учасники наполегливо пропонували відтермінуванти введення в дію Закону України "Про ринок електричної енергії", як мінімум, на півроку.

Як стало зрозуміло з доповіді директора товариства з обмеженою відповідальністю "Запоріжжяелектропостачання" Богдана Носика, наразі виникають проблемні питання через законодавчу неврегульованість системи диференціації ринку електричної енергії на розподіл і постачання. Суть у тому, що до 1 січня 2019 року необхідно укласти дві угоди на постачання та розподіл електроенергії. При цьому компанії-постачальники поділяються на три типи: постачальник універсальної послуги, постачальник за вільними цінами та постачальник "останньої надії" (для тих підприємців, які не встигли заключити договір до 01.01.2019 строком на 90 діб та з подальшою можливістю вибору іншого постачальника). На сьогодні Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ще не визначено постачальника "останньої надії" та його тариф.

На сьогодні більшість нормативно-правових актів, що регулюють тарифи та умови співпраці між ринком електричної енергії, компаніями-постачальниками та користувачами, знаходяться у розробці або очікують затвердження.

У зв’язку з цим членами регіональної ради підприємців було прийнято рішення звернутися до центральних виконавчих органів щодо можливості відтермінування нововведень на енергоринку.


Потенциал Информ


12.12.2018Приложения к новости:
Додаток
 
Версия для печати
Отправить другу
В начало
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта