Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Експортні операції: крок за кроком

 
 
Тренінг "Експортні операції: крок за кроком" відбудеться 2 жовтня у запорізькому Центрі підтримки експорту.

Тренінг "Експортні операції: крок за кроком" – це практичні рекомендації з питань маркетингового дослідження ринків та електронних ресурсів розвитку бізнесу, підготовки товару до експорту, а також - нові ділові контакти, обмін досвідом у сфері експортної політики компанії.

Експерт зустрічі - Микола Ларін, фахівець у галузі міжнародної торгівлі, керівник проектів Асоціації експортерів і імпортерів "ЗЕД". В якості керівника проекту брав безпосередню участь у роботі з перекладу, адаптації національного законодавства та видання в Україні багатьох офіційних публікацій Міжнародної торгової палати, в тому числі - Застереження МТП-2003 про форс-мажори, про ускладнення.

Захід відбудеться в конференц-залі Запорізької торгово-промислової палати за адресою: бульвар Центральний, 4.

Початок о 10:00.

Участь в семінарі безкоштовна.

Реєстрація обов'язкова за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1uaKJsW6KYshAED1fuCgP5qrycgPgWohipr7m7o83Cdk/viewform?ts=5b83d49b&edit_requested=true.

Також просимо заповнити анкету-опитування. Ваші відповіді допоможуть Центру підтримки експорту зробити максимально корисними та цікавими для Вас не тільки зміст освітніх заходів, але й практичне видання "Абетка експортера", що готується до друку.

Анкетування:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4wA-bMGnwrNDmmWc9qLOm521Dm2htQk2boFxMMMCyxyBZiw/viewform.

Докладніше про захід та програма тренінгу – на сайті Запорізької ТПП.


Центр підтримки експорту - це Проект, який реалізується Запорізькою ТПП у партнерстві з Агенцією регіонального розвитку Запорізької області за сприяння Проекту ПРОМІС. Знаннями та набутим досвідом експерти ЗТПП та спеціально запрошені консультанти планують ділитися з бізнесом щодо необхідних умов, процедур для експорту продукції на зовнішні ринки, розміщення комерційних пропозицій та подальшій ефективній маркетинговій діяльності на електронних торгових майданчиках.


За матеріалами www.cci.zp.ua


10.09.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта