Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

22 жовтня у м. Торіно (регіон П’ємонт, Італія) у співпраці з асоціацією «Silk Counsil» Посольство планує провести тристоронній українсько-італійсько-китайський бізнес-форум

 
 
22 жовтня у м. Торіно (регіон П’ємонт, Італія) у співпраці з асоціацією «Silk Counsil» Посольство планує провести тристоронній українсько-італійсько-китайський бізнес-форум на тему: «бізнес-можливості та міжнародна співпраця у трикутнику Україна-Італія-Китай на Новому шовковому шляху».


Очікується, що у форумі візьмуть участь керівництво регіону П’ємонт та велика кількість представників місцевих, а також китайських ділових кіл і фінансових інституцій. Зазначений захід матиме широке медійне покриття.

Зважаючи на те, що регіон П’ємонт є одним з найрозвинутіших індустріальних регіонів Італії, структура промисловості якого має дещо подібні характеристики з відповідними показниками Запорізької області, дуже перспективно організувати 22-23 жовтня ц.р. візит делегації підприємців області для участі у бізнес-форумі та встановлення безпосередніх контактів з представниками і бізнесом італійського регіону.

Довідково: згідно даних Eurostat за підсумками 2017 року, регіон П'ємонт посів 23-є місце з 281 європейських регіонів за рівнем ВВП (133 млрд.євро) і 16-те за обсягом доданої вартості у виробничій сфері (23 млрд. євро). В регіоні сконцентровано 10% виробничих потужностей Італії (4 місце після Ломбардії, Венето та Емільї- Романьї). У виробничій сфері задіяно 25% працездатного населення (462 000 осіб).


Структура виробництва: 21% машинобудування та електроприладобудування, 18% автомобілебудування, 16% металургія, 14% харчова промисловість, 9% виробництво гуми і пластику, 6% хімічна промисловість, 6% текстиль і одяг.

Спеціалізація регіону в Європейському розрізі (ранг):

4-й текстильна промисловість;

6-й виробництво автомобілів, причепів і напівпричепів;

7-й виробництво виробів з гуми та пластику;

8-й виробництво продуктів з металу;

9-й машинобудування та обладнання;

13-й виробництво вина;

14 й виробництво аерокосмічної продукції.

У випадку прийняття позитивного рішення, Посольство готове ініціювати зміни до програми бізнес-форуму з метою передбачення презентації Запорізької області в рамках однієї з панелей заходу 22 жовтня ц.р., а також опрацювати двосторонню зустріч з керівництвом регіону та В2В зустрічі представників ділових кіл з можливим відвіданням підприємств регіону 23 жовтня ц.р.


Від Посольства координувати підготовку бізнес-форуму буде Перший секретар з економічних питань Кожушко Олег Михайлович (тел: +39 3290250295, е-mail.com: oleg.kozhushko@mfa.gov.ua).

У разі зацікавленості надсилайте заявку на електрону адресу: kopan06.92@gmail.com або uzez@zoda.gov.ua.


Потенціал Інформ


29.08.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта