Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

ІХ засідання Українсько-чеської змішаної комісії з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва

 
 
За інформацією Посольства України у Чеській Республіці для проведення ІХ-го засідання Українсько-чеської змішаної комісії з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва у м. Києві чеська сторона запропонувала термін у першій половині вересня п.р.


З метою підготовки чергового засідання згаданої комісії у першій половині червня планується також проведення економічних консультацій та засідання Українсько чеської робочої групи з питань співробітництва у сфері промисловості.


Чеська сторона також висловила зацікавленість у проведенні в рамках засідання комісії бізнес-форуму та зокрема розширення двостороннього співробітництва у сферах авіапромисловості, банківського сектору, енергетики та ефективності.


У разі зацікавленості щодо участі в засіданні комісії та участі у бізнес-форумі звертайтесь до Управління організаційної роботи та міжнародних відносин ЗТПП за тел.: +380612331172 або на ел. пошту:info1@cci.zp.ua.


Потенціал Інформ


11.06.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта