Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

КМЕФ: Яке майбутнє України у високотехнологічному світі

 
 
Creating the Future in a High-Tech World: чи готовий світ та Україна до життя в епоху реальності, що постійно змінюється та вимагає нових рішень та нових знань?

"Creating the Future in a High-Tech World" – це тема цьогорічного Київського міжнародного економічного форуму (КМЕФ), що відбудеться 18-19 жовтня.

Вже п’ятий рік поспіль форум є головною бізнес-подією, що присвячена актуальним для економічного розвитку країни питанням. Нинішній, Київський міжнародний економічний форум 2018, відбудеться за участю представників українського Уряду та парламентаріїв, відомих економістів, бізнесменів та провідних експертів.

Очікуємо близько 2000 гостей форуму, серед яких прогресивні та впливові представники українського політикуму, громадського суспільства та світової бізнес спільноти, успішні реформатори з інших країн, бізнес-лідери й визначні економісти, посли, науковці, представники місцевих та закордонних ЗМІ. Близько 120 спікерів з 35 країн світу візьмуть участь у роботі КМЕФ 2018.

Докладніше про форум та реєстрація - на сайті заходу: www.forumkyiv.org

Для отримання спеціальної партнерської знижки 20% на пакети Бізнес та Стандарт використовуйте промоко bRd_20 під час реєстрації. Також зверніть увагу на пропозицію – Бізнес+Готель, створену спеціально для жителів інших міст України та закордонних гостей форуму.


Потенціал Інформ


06.09.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта