Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Навчальний семінар: “Особливості застосування грейдингової системи оплати праці на підприємствах. Позитиви та ризики впровадження"

 
 
Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) “Потенціал" спільно з Запорізькою обласною радою професійних спілок проводить навчальний семінар: “Особливості застосування грейдингової системи оплати праці на підприємствах. Позитиви та ризики впровадження."


Спікер - Мороз Олег Семенович, кандидат економічних наук, доцент, професор (Інженерний інститут ЗНУ, факультет економіки та менеджменту, кафедра менеджменту організації та управління проектами).


У ході семінару планується провести дискусію та обмінятися досвідом щодо впровадження грейдингової системи оплати праці на підприємствах запорізького регіону.


Дата проведення: 04.06.2019, 13.00

Місце проведення: м.Запоріжжя, просп.Соборний 135, конфренц-зала Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) “Потенціал".


Запрошуємо взяти участь у семінарі керівників кадрових служб та заробітної плати. З усіх питань звертайтеся до виконавчої дирекції ЗОСППР “Потенціал" за тел.: 061-233-71-23, 061-233-31-61 та на електронну пошту:

office@potencial.org.ua


Потенціал Інформ


31.05.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта