Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Регіональний форум «Цифрова економіка: МСБ на шляху до автоматизації»

 
 
Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя (ЦIПБ), оснований на базі Запорізької торгово-промислової палати, запрошує взяти участь у другому регіональному форумі «Цифрова економіка: МСБ на шляху до автоматизації». Захід організовано ЦІПБ за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу, який відбудеться 21-22 травня у ВЦ «Козак-Палац» (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-Б).


Основною метою форуму є створення майданчику для презентації інноваційних рішень в промисловій сфері, популяризація IT рішень для бізнесу, Індустрії 4.0. У фокусі також розгляд найперспективніших проектів у сфері інформаційних та телекомунікаційних технологій, що направлені на підвищення конкурентоздатності підприємництва.


Враховуючи необхідність створення умов для впровадження та інтеграції інноваційних технологій у виробництво та в економіку регіону, ознайомлення підприємств з сучасними інформаційними інструментами Індустрії 4.0 та надання можливості обміну досвідом маємо за честь запросити Вас узяти участь у заході.

Впевнені, що знання та досвід спікерів будуть корисними Вашій компанії та сприятимуть подальшому запровадженню стимулів для нових технологій та застосуванню IT рішень для розширення ваших можливостей.


Детальна інформація за тел. (061) 233-11-72, e-mail: info1@cci.zp.ua. Реєстрація на форум за посиланням: https://form.jotformeu.com/90863462758368. Участь у заході безкоштовна.


Потенціал Інформ


06.05.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта