Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

ЦIПБ запрошує взяти участь у навчанні в школі для аграріїв «AgroSchool»

 
 
Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя (ЦIПБ), оснований на базі Запорізької торгово-промислової палати, запрошує взяти участь у навчанні в школі для аграріїв «AgroSchool».

Захід організовано ЦІПБ м. Запоріжжя за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Бізнес-школа для аграріїв – це сучасна освітня платформа, яка об'єднає представників бізнесу та фахівців агросфери; забезпечить підприємців майданчиком для комунікації між собою та взаємодії з фахівцями; створить механізми, що дозволять долати високі витрати та вимоги виходу на ринок. Учасникам буде запропоновано комплексний освітній продукт, який включатиме дослідження різних аспектів розвитку агросектору Запорізької області та надання індивідуальних консультацій з тваринництва, рослинництва, ягідництва, інших напрямів сільського господарства. Зокрема, планується розглянути питання фінансового маркетингу, доступу до інвестицій та грантових програм, розробки плану HAССP, систем автоматизації та ІТ-технологій сектору АПК.

Формат заходу: 4 модулі по 2 дні, тривалість навчання – 8 годин, кожен день з перервою на обід та каву. Участь у заході є платною.

Період: вересень-грудень 2019 року

28 серпня 2019 року - презентація продукту «Agro School», спільна зустріч тренерів з потенційними учасниками школи для обговорення програми та анкетування щодо очікувань. Впевнені, що знання і досвід тренерів будуть корисними Вашій компанії та сприятимуть подальшому стимулюванню у використанні інноваційних технологій виробництва та інструментів їх реалізації у вашій компанії.

Детальна інформація за тел. (061) 233-11-72, e-mail: info1@cci.zp.ua.


Потенціал Інформ


07.08.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта