Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Цього року офіційну церемонію відкриття Європейського тижня сталої енергії 2019 в Україні проводитиме місто Миколаїв

 
 
Представництво ЄС в Україні організовує 10-й Європейський тиждень сталої енергії. Ця загальноєвропейська ініціатива має на меті популяризувати використання відновлюваних джерел енергії та ефективне енергоспоживання.


Тема заходу:


«Роль громадянина у формуванні сталого майбутнього:

енергоефективність, відновлювані джерела енергії та управління відходами»


Під час відкриття 10-го Європейського тижня сталої енергії у Миколаєві 1 червня 2019 року на Соборній площі свої двері відкриє виставка-форум «PRO-ефективність 3.0».


До департаменту економічного розвитку Запоріхької міської ради звернувся Миколаївський міський голова з пропозиціює взяти участь у виставці енергоефективного обладнання та матеріалів «PRO-ефективність 3.0»


Виставка-форум «PRO-ефективність» – це щорічний регіональний захід, який проводиться за ініціативи органів місцевого самоврядування міста Миколаєва, починаючи з 2017 року. Мета виставки – ознайомлення місцевих мешканців, гостей міста, представників бізнесу із сучасним енергоефективним обладнанням та альтернативною енергетикою іноземного й вітчизняного виробництва, демонстрація досягнень і обговорення проблем у цій сфері.


У разі зацікавленості в участі необхідно зателефонувати та зареєструватися за номерами +38 (0512) 50-01-02, +38 (050) 191-50-99, а також надіслати на електронну адресу ecenter.mk@gmail.com наступні дані: назва компанії, площа стенду, споживанн електроенергії в кВТ.


Потенціал Інформ


13.05.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта