Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

«Укріплення партнерства з бізнесом для досягнення цілей ООН в області сталого розвитку»

 
 
УСПП спільно з литовськими партнерами – Вільнюською торгово-промисловою палатою та організацією Open Europe проводять серію семінарів в м. Київ, м. Херсон та м. Житомир на тему: «Укріплення партнерства з бізнесом для досягнення цілей ООН в області сталого розвитку».


Метою заходів є підтримка розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, сприяння просування українського експорту та нових високотехнологічних розробок в рамках діючої Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення досвіду та практик ведення соціально відповідального бізнесу з дотриманням екологічних стандартів ЄС.


4-5 квітня 2019 року перший семінар було організовано в м. Київ. Відбулися виступи литовських та українських експертів, дискусії, відвідування литовськими гостями підприємств, які мають наміри здійснювати експорт продукції до країн Європейського Союзу.


20-22 травня відбувся другий семінар в м. Херсон, що акцентував увагу на проблемах екології , раціонального використання водних ресурсів та їх впливу на агропромисловість.


13 червня 2019 року відбудеться третій семінар в м. Житомир, на тему «Перспективи розвитку ринку біомаси в ЄС та Україні, вплив ринку біомаси на зміни клімату».


Для учасників семінару забезпечується трансфер Київ-Житомир-Київ.


Якщо є запитання: Ved3@uspp.org.ua


Потенціал Інформ


29.05.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта