Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Відкриваємо третій сезон «Потенціал» - перший бізнес Хаб на Запоріжжі»!

 
 
Кожна людина хоча б раз замислювалася над тим, щоб розпочати власний бізнес. Але не кожна переходила від стадії «ідея» до її реалізації.


Дуже зручно було би мати можливість поспілкуватися з бізнесменами, з юристами та працівниками державних структур, які за напрямами діяльності сприяють розвитку та підтримці малого та середнього підприємництва, проаналізувати напрямки бізнесу… Згодні?


І такий шанс є, бо Запорізький обласний союз промисловців та підприємців «Потенціал», Запорізька обласна федерація роботодавців разом з Запорізьким обласним центром зайнятості вже 4 червня розпочинають 3 сезон проекту «Потенціал» - перший бізнес Хаб на Запоріжжі».


«Потенціал» - перший бізнес Хаб на Запоріжжі» - це безкоштовна серія тренінгів та майстер-класів з питань організації підприємницької діяльності.


Учасники матимуть змогу ознайомитися з основними правилами ведення бізнесу, навчатися у експертів і професіоналів своєї справи , поспілкуватися з випускниками 1-го і 2-го сезонів, а також постійно вдосконалювати та моніторити свій бізнес-план, крок за кроком втілюючи мрії в дійсність.


Після завершення теоретичного та практичного модулів учасники отримають відповідний сертифікат.


Початок: 4 червня, 11:00

Місце проведення: Конференц-зала ЗОСППР «Потенціал» за адресою проспект Соборний, 135 (1-й поверх)


Потенціал Інформ


31.05.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта