Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Засідання Комітету з питань захисту бізнесу та права власності

 
 
П’ятниця, 19 липня 2019 р. об 14.00 Федерація роботодавців України (м.Київ, вул. Михайла Коцюбинського,1, зала засідань, 4-й поверх)


В Україні діють закони щодо удосконалення забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування («Маски-шоуСтоп-1» та «Маски-шоуСтоп-2»), які мають на меті захистити суб’єкти господарювання від неправомірних дій органів досудового розслідування. Між тим, як свідчать звернення бізнесу до ФРУ, ситуація змінюється на краще вкрай повільно. Водночас в Україні побільшала кількість спроб неправомірного захоплення активів суб’єктів господарювання. При цьому рейдери користуються послугами недобросовісних реєстраторів та так званих активістів, аби зашкодити законній господарській діяльності підприємств. Мета засідання - вироблення дорожньої карти з удосконалення Кримінального процесуального кодексу України та законодавства щодо протидії рейдерству для нового складу Верховної Ради України та розгляд конкретних кейсів підприємств. У засіданні Комітету братимуть участь: Олена Сукманова, перший заступник Міністра юстиції України Ярослав Грегірчак, заступник бізнес-омбудсмена України Представники провідних адвокатських об’єднань України, керівники підприємств, постраждалих внаслідок неправомірних дій органів досудового розслідування та рейдерських атак. Запрошуємо на захід! Попередня реєстрація обов’язкова! Контактна особа: Олег Вачаєв, заступник керівника Комітету з питань захисту бізнесу та права власності ФРУ, тел.: (044) 251- 70 -30, 097-637-06-23, vachaev1959@gmail.com; vop@fru.org.ua Акредитація ЗМІ: press@fru.org.ua, тел.: (044) 251-70-48.


За матеріалами fru.ua


17.07.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта