Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Agro Pro запрошує виробників агропродукції до діалогу

 
 
II спеціалізований аграрний форум з переробки продуктів тваринництва та рослинництва Agro Pro відбудеться 1-2 листопада.

Захід організовує Запорізький Центр інформаційної підтримки бізнесу за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Основною метою є консолідація сільгосптоваровиробників для впровадження глибокої переробки продукції тваринництва та рослинництва з метою виходу на ринки з вищою дохідністю, а також поліпшення технології виробництва і переробки, покращення відносин з торговими мережами, вдосконалення можливостей малого та середнього бізнесу через ринкові об’єднання (кооперацію) та співпрацю.

Очікується, що у дискусіях візьмуть участь українські та закордонні експерти, представники міжнародних проектів з технічної допомоги, компанії, що спеціалізуються на вирощуванні, переробці агропродукції.

Приєднатися до організованих ринків, збільшити відсотки та вдосконалити технології глибокої переробки продукції, застосувати на практиці нові технології та ідеї, - завдання, що мають об’єднати фермерські господарства Запорізького та сусідніх регіонів.

У другий день форуму заплановано візити на підприємства для ознайомлення з найкращою практикою впровадження інноваційних технологій у виробничий процес.

Участь у заході є безкоштовною. Для того, щоб зареєструватися на Форум, необхідно до 26 жовтня включно заповнити он-лайн заявку https://form.jotformeu.com/82813933225356

Нагадаємо, перший аграрний форум у рамках ініціативи EU4Business відбувся у Запоріжжі рік тому та об’єднав 25 спікерів та понад 150 учасників навколо теми розвитку плодоовочівництва та вирощування нових нішевих культур.


За матеріалами www.cci.zp.ua


09.10.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта