Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Безготівкові розрахунки не мають бути примусовими

 
 
З ініціативи ЗОСППР "Потенціал" відкликано та відправлено на доопрацювання проект постанови Кабміну щодо безготівкових розрахунків.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі повідомляє, що були враховані пропозиції та зауваження, надіслані у листі від 17 квітня Запорізьким обласним союзом промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал", стосовно проекту постанови Кабміну "Про затвердження вимог до суб’єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)".

Зважаючи на пропозиції та зауваження, зокрема, від ЗОСППР "Потенціал", а також суб’єктів господарювання та громадських організацій, Мінекономрозвитку 20 квітня провело Всеукраїнський форум "Захищений споживач – Конкурентоспроможній бізнес – Європейський вибір України", на якому було представлено проект постанови Уряду щодо безготівкових розрахунків.

"За результатами обговорення, проект постанови буде доопрацьовано, з оновленим аналізом регуляторного впливу повторно розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства та направлено на погодження органам виконавчої влади", - запевняє Мінекономрозвитку.


Нагадаємо, 11 квітня в обладміністрації відбулось спільне засідання Регіональної ради підприємців та Ради підприємців при Запорізькому обласному союзі промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" під керівництвом Олександра Головка.

Учасники засідання, зокрема, висловили свої зауваження та пропозиції щодо проекту постанови Уряду "Про затвердження вимог до суб’єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)". За переконанням підприємців, запропоновані нововведення щодо посилення фіскального навантаження на суб’єктів підприємницької діяльності - створить некомфортні умови для малого і середнього бізнесу. Платіжні пристрої та сервіси будуть не по-кишені переважній більшості представникам малого бізнесу. Ніхто, як наголошували учасники засідання, не проти запровадження безготівкового розрахунку. Але це не повинно бути примусовим, а отже суперечити світовим стандартам ведення бізнесу. З ініціативи Голови регіональної ради підприємців, Президента запорізького Союзу промисловців Олександра Головка, листовно було відправлене звернення до Кабміну, де запорізькі представники малого та середнього бізнесу пропонували відкликати цей проект постанови, аргументуючи своїми пропозиціями.


Потенціал Інформ


15.05.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта