Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Безкоштовний семінар: Зміни в податковому законодавстві та порядок подання фінзвітів

 
 
Запрошуємо на семінар: "Зміни в податковому законодавстві, порядку подання та оприлюднення фінансової звітності підприємств".

Захід – безкоштовний, проводиться в рамках реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва, з метою підвищення рівня знань підприємців у сфері застосування положень Податкового Кодексу України та законодавства з питань обліку та звітності за підтримки Запорізької міської ради.

На семінарі буде порушено декілька актуальних питань.

1. Зміни в Закон України "Про бухгалтерській облік та фінансову звітність в Україні" щодо аудиту та оприлюднення фінансової звітності.

2. Податок на виведений капітал: час готуватися.

3. Соціальні гарантії в проекті Державного бюджету на 2019 рік.

Запрошуються на семінар підприємства-платники податку на прибуток, середні підприємства (згідно класифікації Закону України "Про бухгалтерській облік та фінансову звітність в Україні").

Спікером семінару виступить Церетелі Л.Г., голова ГО "Центр медіації та екаунтінгу "Точка зору".

Захід відбудеться 4 жовтня в Запорізькому центрі молоді (аудиторія 21), що на вулиці Патріотичній, 49. Триватиме з 10-ї до 12-ї години.

Для участі у семінарі необхідно надіслати заявку на електронну адресу torg2@i.uа або за телефоном 52-95-05, зазначивши прізвище, ім’я, по-батькові та посаду.


Потенціал Інформ


02.10.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта