Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Бути чи не бути? Припинення діяльності малоефективних залізничних станцій

 
 
ПАТ "Укрзалізниця" оголосила про припинення виконання станціями, які знаходяться на малоінтенсивних ділянках, вантажної роботи.

Повністю закриють 60 станцій, ще 110 станцій закриють для вантажної роботи на період з 1 червня по 1 грудня 2018 року з подальшим відновленням при наявності певної кількості заявок на навантаження.

Федерація роботодавців України вже звернулася до в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Кравцова Є.П. щодо проведення консультацій у Федерації з представниками бізнесу з питання припинення діяльності малоефективних залізничних станцій. На цій зустрічі можуть бути обговорені й інші питання взаємовідносин ПАТ "Укрзалізниця" та представників бізнесу.

Просимо до 10 жовтня 2018 року надати нам інформацію з переконливим обґрунтуванням щодо зацікавлення вашої компанії у збереженні тих чи інших станцій за електронною адресою: office@potencial.org.ua


Потенціал Інформ


04.10.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта