Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Чи потрібна інвестору мапа промислового потенціалу України?

 
 
З метою залучення інвестицій у промисловий комплекс України, розширення ринків збуту продукції, активізації виробничої кооперації у Мінекономрозвитку разом із Федерацією роботодавців України опрацьовується питання необхідності створення інструменту, який би забезпечив лаконічне наочне інформування про промисловий потенціал країни.

Таким інструментом може бути відображення даних у вигляді інтерактивної мапи промислових об'єктів. База даних такої мапи міститиме дані про місце розташування промислових підприємств, відомості про такі підприємства, зокрема, напрями діяльності, види промислової продукції, кількість працюючих тощо.


Просимо проаналізувати доцільність створення такого інструменту з точки зору його використання інвесторами, постачальниками, покупцями промислової продукції.

Також просимо повідомити про зацікавленість вашого підприємства у створенні інтерактивної мапи шляхом надання інформації про свою діяльність.

Інформацію просимо надсилати на e-mail: gorobchuk@fru.org.ua до 12 липня ц.р. для формування узгодженої позиції Федерації роботодавців України.


Потенціал Інформ


09.07.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта