Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Делегація Запорізького Союзу промисловців взяла участь у XV з’їзді УСПП

 
 
У роботі XV позачергового з‘їзду УСПП, що відбувся сьогодні, 10 листопада, у Києві, взяла участь делегація Запорізького Союзу промисловців на чолі з головою РВ УСПП у Запорізькій області, Президентом ЗОСППР «Потенціал» Олександром Головком.

Згідно порядку денного, представники бізнес-громад України проаналізували сучасний соціально-економічний стан та розроблену у діловому середовищі унікальну програму відновлення промислового розвитку країни – «Платформу економічного патріотизму».

Проект документу містить невідкладні заходи, що виведуть економіку з консервації кризи та замінять її структуру з майже повністю сировинної на більш інноваційну та технологічну. Це, за попередніми прогнозами дасть 7-8- процентний ріст ВВП уже у

найближчі роки. У підсумку це стане консолідованою позицією українського бізнесу у діалозі з урядом та парламентом, а також планом його роботи на рік.

В обговоренні питань, порушених з’їздом, взяли участь представники центральних органів влади, бізнесу та громадських об’єднань, керівники наукових інституцій, експерт.

Запорізьку делегацію на чолі з головою РВ УСПП у Запорізькій області, Президентом ЗОСППР «Потенціал» Олександром Головком на з’їзді представляли виконавчий директор РВ УСПП у Запорізькій області Валерій Крайній, директор ВТК «Квант плюс» Олександр Оніщенко, генеральний директор ПАТ «Запорізька кондитерська фабрика» Сергій Пшигоцький, віце-президент ЗОСППР «Потенціал» Олександр Насекан та голова ради директорів ТОВ «Прогрес Авто» Олексій Кравчун.


Потенціал Інформ


10.11.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта