Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Діяльність відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області у напрямі інформування громадськості

 
 
Формування об’єктивної громадської думки щодо ефективності і доцільності правових шляхів вирішення розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин, поширення серед громадськості об’єктивної інформації про діяльність Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) та її відділень, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), їх прогнозування та сприяння своєчасному вирішенню, здійснення посередництва у вирішені таких спорів (конфліктів), підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин – одні із пріоритетних цілей діяльності НСПП у напрямку інформування громадськості.

В рамках реалізації зазначених цілей Відділенням НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) забезпечується функціонування сайту nsppzp.ucoz.ua, на якому окрім основної інформації, створені посилання на офіційні сайти НСПП, Президента України, Урядового порталу, порталу Верховної Ради України, сайти соціальних партнерів та місцевих органів влади. На зазначеній Веб-сторінці Відділення користувачі мають можливість ознайомитися з нормативно-правовими актами НСПП, методичними матеріалами, порядком оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, статтями фахівців Відділення та іншими корисними матеріалами.

Одним із дієвих методів здійснення інформаційної діяльності Відділення є систематичний випуск прикладної друкованої продукції: щоквартального Інформаційного бюлетеня та тематичних буклетів Відділення, які направляються до Запорізької облдержадміністрації та її структурним підрозділам, Запорізької обласної федерації роботодавців, Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал», Запорізької обласної ради профспілок, завідуючим ІКЦ НСПП.

З метою висвітлення актуальних питань щодо соціально-трудових відносин та інформування громадськості про діяльність НСПП, статті і інформації Відділення розміщуються на сайтах: Національної служби посередництва і примирення, Запорізької обласної державної адміністрації,  Запорізького обласного комітету профспілок металургійної та гірничодобувної промисловості України, Запорізької обласної федерації роботодавців, Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал», сайті Відділення. Також, друкуються статті у місцевих засобах масової інформації, зокрема газетах: «Голос профсоюза жизнеобеспечения» та «Горожанин Информ».

Також, корисною є практика інформування громадськості про основні напрямки роботи НСПП й Відділення, здійснення консультаційної, роз’яснювально-правової роботи через діяльність інформаційно-консультаційних центрів НСПП в районах Запорізької області, які постійно забезпечуються Відділенням необхідними методичними та інформаційними матеріалами.

З метою вдосконалення цієї роботи відділення НСПП в Запорізькій області (Далі – Відділення) постійно працює над поширенням форм інформування.

Так, у грудні 2018 року підписано Договір про співробітництво між Запорізьким Національним технічним університетом (далі –ЗНТУ) та Відділенням. Метою договору є підвищення рівня правової культури студентів, сприяння розвитку свідомості щодо дотримання норм Українського законодавства, співпраця та обмін інформацією і досвідом, здійснення аналізу соціально-економічних і соціально-трудових відносин та прогнозування колективних трудових спорів (конфліктів). В рамках договору керівником Відділення проводяться лекції перед студентами ЗНТУ, у студентській газеті друкуються статті фахівців Відділення.

Також, на початку 2019 року досягнута домовленість з керівником Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій про проведення Відділенням лекцій з питань діяльності НСПП.

На при кінці, звертаємо вашу увагу, що з метою отримання інформації щодо застосування Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та Закону України «Про соціальний діалог в Україні» можна звернутись до Відділення за адресою : пр. Соборний 164, каб 771, т. 2390305, 2390172, а також на електронну адресу: zp-nspp@ukr.net.


Головний спеціаліст відділення

НСПП в Запорізькій області О.В.Клепач


Потенціал Інформ


12.02.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта