Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Для просування вітчизняних компаній за кордоном випустять каталог «Бізнес партнер Україна»

 
 
Вже незабаром може побачити світ каталог українських підприємств «Бізнес партнер Україна», який має на меті покращення іміджу вітчизняних компаній та просування їхнього бізнесу за кордоном. Підготовкою видання займається консалтингова фірма «Ю.Би.Кон», очолювана офіційним представником ТПП України в Австрії паном Райнером Штальтнером.

Як зазначають в Торгово-промисловій палаті України, створення катологу розширить можливості презентації українських компаній широкому колу потенційних партнерів та клієнтів за кордоном та має стати своєрідним «путівником» для інвесторів і підприємців, що шукають партнерів, товари чи послуги в Україні.

Видання буде створено англійською та німецькою мовами, передбачається випуск його друкованої та електронної версії. Розповсюджуватиметься на міжнародних конференціях і форумах, через дипломатичні установи.

«Ми кращі, ніж нас сприймають за кордоном. Українському бізнесу є чим пишатись, тому потрібно демонструвати свої успішні сторони», - кажуть в компанії «Ю.Би.Кон».


Потенціал Інформ


17.03.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта