Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Днями відбулося спільне засідання Ради та Президії Ради Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал», на якому розглядалася низка важливих запитань

 
 
У ході засідання виконавчий директор Валерій Крайній звітував про підсумки роботи ЗОСППР «Потенціал» у I півріччі 2019 та виокремив задачі на II півріччя, особливу увагу приділивши питанням працевлаштування. Він розповів про «Потенціал – перший Бізнес Хаб на Запоріжжі» та Ярмарку вакансій, яка нещодавно відбулася у нашому місті. Було відмічено, що Союз промисловців розробив новий формат підтримки і захисту роботи підприємців, створивши Раду підприємців, Екологічну раду, Раду будівельників та інші, що дозволило і полегшити роботу, і підвищити продуктивність.

Також на засіданні президент ЗОСППР «Потенціал» Олександр Головко підписав Меморандум про співпрацю між Запорізькою обласною федерацією роботодавців, Запорізьким обласним союзом промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» та громадською організацією «Запорізька обласна асоціація ветеранів Афганістану та АТО» і обрано віце-президента ЗОСППР «Потенціал» - ним став директора ТОВ «Бриз-Д» Вадим Стремідло.

Наприкінці засідання присутні обговорили поточну ситуацію, що склалася у роботі ЗОСППР «Потенціал», а саме – переїзд в інший офіс. Довгострокові орендні відносини з готелем «Інтурист» на теперішній час завершуються, тому що власник запропонував значно підвищити платню за оренду приміщення. Було вирішено доручити виконавчій дирекції оперативно провести роботи щодо пошуку офісу і звернутися до всіх членів Союзу щодо надання допомоги у проведенні ремонту приміщення, у якому в подальшому буде розташовуватися «Потенціал».


Потенціал Інформ


13.08.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта