Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Експерт: Перспективні ринки для експорту української агропродукції

 
 
Одним з найбільш перспективних ринків для експорту української аграрної продукції є країни на південь від Сахари, в яких очікується істотне зростання споживання пшениці, цукру, м'яса, молочних продуктів і рослинних олій.


Про це повідомив провідний економіст Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН(ФАО) Дмитро Приходько, передає AgroTimes.


За його словами, також зростання спостерігатиметься у вже традиційних для України країнах Північної Африки і Близького Сходу, які збільшать споживання пшениці, цукру, молочної продукції і кормового зерна.


Окрім цього, активно буде рости споживання продуктів харчування в Китаї. Передусім йдеться про молочні продукти і кормові білки, відмітив експерт.


У країнах Південно-східної Азії продовжить рости споживання кукурудзи, цукру, м'яса, молочних продуктів, шроту. У Індії - молочної продукції, кукурудзи, пшениці, цукру і рослинних олій.


За матеріалами agroportal.ua


23.04.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта