Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Get Business Festival-2018

 
 
Фестиваль для малого і середнього бізнесу Get Business Festival 2018 відбудеться у рамках глобального тижня підприємництва - Global Entrepreneurship Week 2018 - 14 листопада у Києві.

Get Business Festival 2018 - це 80 спікерів та 12 годин навчання для понад трьох тисяч підприємців у форматі лекторіїв та практикумів (з стратегії, маркетингу, фінансів, IT, PR і продажів), менторських сесій від провідних СЕО і власників бізнесів, а також активностей, присвячених експорту, особистій ефективності, жіночому підприємництву, обміну досвідом у форматі "підприємець - підприємцю".

Крім того, підприємцям буде запропоновано новий формат пошуку точок зростання для свого бізнесу – "Перезавантаження". П’ять членів рад директорів кількох найбільших компаній країни будуть готові приділити 45 хвилин підприємцям, що шукають форми та інструменти прискорення і збільшення стійкості свого бізнесу.

Організатор всього цього – бізнес/медіа бюро ekonomika+

Докладніше та реєстрація на сайті заходу get.delo.ua


Потенціал Інформ


01.11.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта