Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Грейдингова система оплати праці

 
 
Навчальний семінар на тему «Особливості застосування грейдингової системи оплати праці на підприємствах. Позитиви та ризики впровадження» відбувся у конференц-залі ЗОСППР «Потенціал».


Спікером виступив Олег Мороз - кандидат економічних наук, доцент, професор (Інженерний інститут ЗНУ, факультет економіки та менеджменту, кафедра менеджменту організації та управління проектами).


Взяли участь у семінарі президент ЗОСППР «Потенціал» Олександр Головко, голова Запорізької обласної ради професійних спілок Віктор Сластьон, виконавчий директор ЗОСППР «Потенціал» Валерій Крайній та його заступниця Ірина Стрельбицька, начальник відділу Запорізької обласної ради професійних спілок Тамара Белескова та інші. В роботі семінару також були задіяні керівники кадрових служб та оплати праці, голови профспілкових комітетів підприємств міста Запоріжжя.


У ході семінару обговорили такі питання, як формування взаємовідносин між роботодавцем та найманими працівниками, законодавче та договірне регулювання трудових відносин в Україні, організація оплати праці найманих працівників, сутність та структура заробітної плати , форми та системи оплати праці, тарифна система оплати праці та грейдинг.


Учасники семінару подискутували та обмінялися досвідом щодо впровадження грейдингової системи оплати праці на підприємствах запорізького регіону.


Потенціал Інформ


05.06.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта