Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Громадам – підтримка роботодавців

 
 
З метою надання інформаційно-консультативної допомоги роботодавців-аграріям – вчора, 9 жовтня, відбулася робоча поїздка, організована Запорізькою обласною федерацією роботодавців спільно з Департаментом АПК Запорізької ОДА та ГУ Держпраці України в Запорізькій області.

Провідні фахівці на чолі з Головою Ради Запорізької обласної федерації роботодавців Олександром Головком зустрілись з аграріями-роботодавцями Комиш-Зорянської об’єднаної територіальної громади.

Це перший такий інформаційно-консультативний захід, запланований Запорізькою обласною федерацією роботодавців, що відбувся на запрошення голови Комиш-Зорянської об’єднаної територіальної громади Ігоря Гнатуши. Зустріч проходила у будинку культури села Благовіщенка. Порушувались питання, що стосуються вирішення соціально-економічних проблем об'єднаної територіальної громади, захисту прав та інтересів роботодавців на принципах соціального діалогу, взаємної зацікавленості та доцільності.

Були запропоновані, зокрема, такі питання для обговорення:

"Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю (підстави, строки, особливості). Легалізація трудових відносин між роботодавцем та найманими працівниками, застосування штрафних санкцій, відповідальність за недотримання норм трудового права" – Ірина Ващиліна, головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів ГУ Держпраці у Запорізькій області,

"Сільськогосподарська кооперація та державна підтримка в аграрному секторі " – Олександр Ясинецький, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Запорізької ОДА,

"Користування землями сільськогосподарського призначення на умовах оренди, емфітевзису та постійного користування" – Людмила Спіцина, заступник начальника управління - начальник відділу Департаменту агропромислового сектору Запорізької ОДА,

"Основні аспекти формування бюджетів територіальних громад за рахунок податкових надходжень. Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств" – Ольга Кравець, заступник виконавчого директора ЗОСППР "Потенціал", експерт з податкових питань.

Спікери також відповіли на численні запитання учасників зустрічі та обговорили пропозицій щодо шляхів (механізмів) вирішення проблем та розвитку соціального діалогу в об'єднаній територіальній громаді.

За результатами зустрічі було вирішено: створити на постійній основі інформаційно-консультативний дистанційний майданчик сільгоспвиробників для вирішення проблем ОТГ за сприяння Запорізької обласної федерації роботодавців.


Потенціал Інформ


10.10.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта