Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Громадська спілка «Запорізький Ресурсний Центр «КРУГ» провела семінар на тему: «Капітальний ремонт в ОСББ/ЖБК: плануємо, виконуємо, контролюємо»

 
 
Відкрила семінар Любов Карпенко – член Національної ради з питань функціонування ОСББ при КМУ, голова правління Громадської Спілки «Запорізький Ресурсний Центр «КРУГ». З привітальним словом до присутніх звернувся Голова Ради ЗОФР, Президент ЗОСППР «Потенціал» Головко Олександр Степанович.


На семінарі були обговорені такі теми:


Нормативно-правові акти, що регламентують виконання ремонтних робіт в багатоквартирному будинку

Різниця між поточним та капітальним ремонтом.

Технічне обстеження багатоквартирних житлових будинків. Підготовка до капремонту.

Розробка проектно-кошторисної документації.

Вибір підрядної організації. Тендерні закупівлі

Виконання робіт за рахунок бюджетних коштів. Взаємовідносини з департаментом житлово-комунального господарства Запорізької міської ради. Порядок проведення капітального ремонту на умовах софінансування.

Контроль за виконанням ремонтно-будівельних робіт.

Законодавчі і нормативно-правові акти, що регулюють порядок експлуатації ліфтів у багатоквартирних будинках

Види та порядок проведення ремонтів ліфтів в багатоквартирних будинках


Спікерами на семінарі виступили: представник департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради, начальник відділу по роботі з ОСББ Яна Калініна; начальник відділу підіймальних споруд ДП «Запорізькій експертно-технічний центр Держпраці» Євген Маріхін.


В ході зустрічі присутні голови правлінь ОСББ та ЖБК з зацікавленістю слухали всіх доповідачів, задавали уточнюючі запитання, обговорювали пропозиції. Наприкінці семінару голови ОСББ ділилися досвідом, обмінювалися думками. Голова правління ОСББ «Зерно 2016» Олейніков Ігор Михайлович розповів про власний досвід участі у тендерних процедурах та проведенні робіт з капітального ремонту (модернізації) ліфтів.


Ремонт у багатоквартирному будинку дуже відповідальна річ, особливо, коли мова йде про ліфти. Але коли все правильно спланувати, знайти надійного підрядника, вчасно контролювати хід робіт – результат задовільнить навіть прискіпливих мешканців.


За матеріалами www.krug.zp.ua


04.03.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта