Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

ГУ ДФС у Запорізькій області інформує

 
 
Роботодавці Запорізької області забезпечили до соцфондів понад 2 мільярди гривень ЄСВ


За п'ять місяців 2017 року до соціальних фондів надійшло 2 мільярди 79 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, це на 270 мільйонів перевищує прогнозні показники. Понад 20 відсотків з цієї суми сплачено у травні – майже 431 мільйон, що на 3 мільйони більше, ніж очікувалося.

На сьогодні у регіоні близько 92 тисяч страхувальників – платників ЄСВ, серед яких здебільшого роботодавці, які працевлаштували та виплачують офіційну зарплату понад 350 тисячам громадян.

Найбільшу частину внеску перерахували суб'єкти господарювання м. Запоріжжя – 1 мільярд 102 мільйони, що складає 53 відсотки від загальної суми. Також значні находження від підприємств і підприємців м. Енергодар – понад чверть мільярда, Мелітопольського – 190 мільйонів та Бердянського районів – 131 мільйон, по понад 40 мільйонів спрямували платники Василівського, Вільнянського та Токмацького районів.

Нагадаємо, базова ставка єдиного соціального внеску у 2017 році складає 22 відсотки та підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Водночас, максимальна величина бази нарахування єдиного внеску залежить від розміру прожиткового мінімуму та з 1 травня 2017 року дорівнює 42100 гривень, а з 1 грудня збільшиться до 44050 гривень.


Відділ організації роботи

Запорізької ОДПІ

ГУ ДФС у Запорізькій області


Потенціал Інформ


13.06.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта