Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

22 лютого пройшов семінар-нарада з питань підготовки матеріально-технічної бази сільгосппідприємств району до проведення весняно-польових робіт у 2019 році

 
 
22 лютого пройшов семінар-нарада з питань підготовки матеріально-технічної бази сільгосппідприємств району до проведення весняно-польових робіт у 2019 році.


У нараді прийняли участь голова ради ЗОФР Олександр Головко, заступник голови ради і виконавчий директор ЗОФР Валерій Крайній і заступник виконавчого директора ЗОФР Ірина Стрельбицька.


У рамках програми заходу відбулося вручення нагород від Запорізької обласної федерації роботодавців Олександром Головко, головою ради ЗОФР.


Окремо про співпрацю ЗОФР з сільгосппідприємствами Запорізького району відзначив Валерій Крайній, заступник голови ради ЗОФР, виконавчий директор: «Користуючись нагодою, хочу подякувати за надану допомогу та фахові експертні висновки від аграріїв запорізького району, які лягли в основу звернень до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Громади чекають підтримки від бізнесу, який працює на території громади. Водночас, роботодавці також потребують інформаційно-консультативної допомоги, захисту прав та інтересів роботодавців на принципах соціального діалогу, взаємної зацікавленості та доцільності».


Рішенням Президії Ради Запорізької обласної федерації роботодавців від 14 січня 2019 року за особистий вклад у розвиток Запорізького району та з нагоди відзначення ювілейної дати заснування( 80-річчя) Запорізького району було нагороджено:


- Почесною грамотою обласної федерації роботодавців Олексія Чухрая, голову правління Запорізької райспоживспілки, Романа Тарасевича, директора ПрАТ «Сонячне-2007», Тетяну Гудим, головного лікаря КЗ «Запорізька районна лікарня» Запорізької районної ради.


- Подякою обласної федерації роботодавців Володимира Гринь, директора ТОВ «Бакай-Агро», Шавкета Муслімова, директора ТОВ «Лісогірське», Івана Костенка, виконавчого директора ПП Агрофірма «Славутич».


- Почесною відзнакою «За заслуги» 2-го ступеня Миколу Бахарєва, голову організації роботодавців «Партнерство» Запорізького району.


Потенціал Інформ


22.02.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта