Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

3,7 мільярда переказали до місцевих бюджетів платники податків на Запоріжжі

 
 
3 мільярди 743 мільйони гривень податкових надходжень отримали місцеві бюджети Запорізької області у першому півріччі (без даних Запорізького управління Офісу великих платників податків ДФС).

Порівняно з аналогічним періодом минулого року доходи місцевих скарбниць зросли майже на 18 відсотків. Додатковий ресурс склав 562 мільйони гривень.

Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко.

Близько 63 відсотків від загальної суми сформував податок на доходи фізичних осіб. Усього за шість місяців сплачено 2 мільярди 342 мільйони, що на 454 мільйони або на 24 відсотки більше, ніж у січні-червні 2017 року.

Від представників малого і середнього бізнесу, які застосовують спрощену систему оподаткування, надійшло більш ніж 519 мільйонів гривень єдиного податку. Це на 25 відсотків або на 103 мільйони більше показників попереднього року.

Понад 482 мільйони забезпечили запорізькі землекористувачі, зокрема, 426 мільйонів гривень плати за землю перерахували юридичні особи, 55,5 мільйона – фізичні.

Від роздрібної торгівлі підакцизними товарами скарбниці отримали 95 мільйонів гривень акцизного податку, за використання природних ресурсів забезпечено 86,5 мільйона гривень рентної плати, що на 12 мільйонів перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

На реалізацію екологічних програм підприємства спрямували 79,2 мільйона гривень екологічного податку, що на 15 мільйонів або на 24 відсотки більше, ніж торік.


За матеріалами zp.sfs.gov.ua


09.07.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта