Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

3-й сезон розпочато! Ознайомчий семінар проекту «Потенціал» - перший Бізнес Хаб на Запоріжжі»: що? де? як?

 
 
Старт спільного проекту Запорізького обласного центру зайнятості і Запорізького обласного союзу промисловців «Потенціал» - перший Бізнес Хаб на Запоріжжі» відбувся 4 червня у конференц-залі Союзу промисловців. Навчитися тонкощам бізнесу в цьому році виявили бажання 23 потенціальних бізнесмена.


«Є люди, які вже відкрили свій власний бізнес, і вони працюють з нами – це адвокат і керуюча адвокатським бюро «Грамчук і партнери» Марина Грамчук, це Ганна Кулешова, яка займається фото та відео зйомкою, вона також активно співпрацює з ЗОСППР «Потенціал» і є автором фотоматеріалів проекту «Потенціал» - перший Бізнес Хаб на Запоріжжі». Ще яскраві приклади - керівник підприємства з сортування сміття та Громадської організації «Кольорові відра» Олена Мелешко та директор підприємства з очистки води коагулянтами Юлія Архіпова, які на тому тижні представляли свої програми та секції на Еко-Форумі – 2019.


Як президент ЗОСППР «Потенціал», хочу відзначити, що спільно з Обласним центром зайнятості ми починали цю роботу саме як пілотний проект. А сьогодні можемо впевнено говорити, що нам вдалося його реалізувати і розвинути: проект «Потенціал» - перший Бізнес Хаб на Запоріжжі» включено до програми розвитку малого і середнього підприємництва Запорізької області», - у вступній промові наголосив Олександр Головко, відкриваючи третій сезон.


Привіталися з учасниками також і представники влади, бізнесу і ЗМІ – заступник директора Запорізького обласного центру зайнятості Тетяна Кошечко, директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі ЗОДА Наталія Гончар, заступник директора Департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради Тетяна Суркова та начальник відділу цього Департаменту Вікторія Грицак, заступник начальника відділу управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Запорізькій області Лариса Страхова та заступник виконавчого директора ЗОСППР «Потенціал» Ірина Стрельбицька.


«За минулі два «Бізнес Хаби» пройшли теоретичний та практичний курси і отримали сертифікати 29 учасників. Ми розуміємо, що це важлива робота тому, що сьогодні є потреба в молодих і креативних бізнесменах, щоб вони мали постійну роботу і надавали робочі місця іншим» - зазначає виконавчий директор ЗОСППР «Потенціал» Валерій Крайній.


Керівництво союзу щиро бажає усім учасникам реалізувати свої бізнесові плани та приєднатися до нас – ЗОСППР «Потенціал»!


Потенціал Інформ


04.06.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта