Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Кабмін доручив НКРЕКУ знизити ціни на електроенергію для промисловців і підприємців

 
 
Кабінет міністрів на засіданні 14 серпня поточного року розглянув ситуацію, яка склалася на ринку електроенергії. В роботі Кабміну взяв участь представник Федерації роботодавців України Віталій Немилостивий, який у своїй промові наголосив, що "Перший місяць роботи в умовах нового ринку показав, що фактична ціна для промислових споживачів зросла на 20-35%". За його словами, через місяць-два в Україні може зупинитися до 40% малого і середнього бізнесу.

У свою чергу прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Кабмін приймає рішення, але доручить Міненерговугілля і НКРЕКУ врегулювати спірні питання до наступного засідання уряду.

"Я вимагаю від Міністерства енергетики та НКРЕКУ прийняти усі нормативні акти в межах своїх повноважень для того, щоб знизити ціни на електричну енергію для підприємців в країні . Тому ми сьогодні рішення це приймаємо, до наступної середи проводьте наради, формуйте проект акта, якщо потрібно якісь зміни внести в наступну середу, ми це зробимо ", - наголосив прем'єр. Це також є і вимогою Президента України.


Потенціал Інформ


15.08.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта