Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Кабмін схвалив стратегію розвитку малого і середнього підприємництва до 2020 року

 
 
Стратегія розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року припускає, що доля малого і середнього бізнесу в українському ВВП виросте на 1,5

Кабінет Міністрів України у рамках чергового "дерегуляционного дня" схвалив стратегію розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року. Про це повідомляється на сайті Кабміну.


Реалізація рішення "сприятиме закріпленню системного підходу до формування і реалізації державної політики" і "створення сприятливих умов" для розвитку конкурентоздатного малого і середнього бізнесу(МСБ).


За інформацією уряду, долю МСБ у ВВП України планують збільшити з 59 2015 року до 60,5 2020 року.


"Стратегія... передбачає створення сприятливого середовища для розвитку МСБ, спрощення доступу МСБ до фінансування, спрощення податкового адміністрування МСБ, популяризацію підприємницької культури і розвиток навчання підприємницьким навичкам, сприяння експорту МСБ і посилення інноваційного потенціалу МСБ", - сказано в повідомленні.


За матеріалами gordonua.com


11.05.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта