Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Кабмін затвердив критерії для оцінки рівня ризику в 10 сферах бізнесу

 
 
Кабінет міністрів України затвердив 10 критеріїв для оцінки ступеня ризику від провадження господарської діяльності у 10 сферах, зокрема освітній, ядерній та радіаційній, містобудівній діяльності.

Таке рішення сьогодні було ухвалено на засіданні уряду, передає УНН.

"Зараз ми пропонуємо затвердити 10 нових критеріїв ризиків у багатьох сферах: освітній діяльності, електронних довірчих послугах, криптографічному захисту та технічному запису інформації, ядерній і радіаційній безпеці, містобудівній діяльності, будівництві об’єктів середнього і високого класу наслідків, промислового влову водних біоресурсів, оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, використанню об’єктів права інтелектуальної власності, вивчення та використання надр", — сказав під час засідання уряду перший заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Максим Нефьодов.

За його словами, ці критерії визначають: які види бізнесу є більш ризикованими, які є менш ризикованими, куди інспектори мають приходити частіше, на що вони мають дивитися.

"Зміни, які ми робимо, полягають у тому, що якісь види бізнесу ми справді за результатами аналізу проведених перевірок, ми вважаємо, що вони не становлять реальної небезпеки. Ми акцентуємо перевіряючих саме на тих об’єктах, де реально може бути загроза життю і здоров’ю людини, може бути загроза навколишньому середовищу тощо", — зазначив посадовець.

Нефьодов додав, що оновлені критерії полегшать навантаження на бізнес, оскільки контролюючі органи будуть менше перевіряти ті об’єкти, які не є небезпечними.

"А з іншого боку, це підвищення контролю тих об’єктів, які є небезпечними. Тому що, зрозуміло, ядерну і радіаційну небезпеку або хакерські загрози треба контролювати, й уряд тут має стояти на сторожі всіх громадян", — резюмував він.

Після обговорення цього питання Прем’єр-міністр поставив на голосування низку проектів постанов щодо ризиків, які згадані вище, які члени уряду підтримали.


За матеріалами www.unn.com.ua


31.10.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта