Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Linkos Group: сучасні технології на допомогу бізнесу

 
 
Linkos Group - розробник програмних рішень в області електронної звітності і обміну електронними документами, таких як M.E.Doc, СТІЛЬНИКА, FlyDoc, добре знайомих бухгалтерам, провів всеукраїнську конференцію партнерів "Час твоїх досягнень і нових ідей".


Конференція щорічна, але цього разу придбала велику актуальність не лише для партнерів, а і для працівників комерційного і держсектора, які впроваджують і використовують в роботі програмні рішення по автоматизації і оптимізації документообігу. Говорили просто про складний, презентували новинки, які міняють підходи і спрощують роботу головного користувача продуктів - бухгалтера.


На конференції запрошені фахівці з провідних організацій з кібербезпеки обговорювали питання захисту програм по обміну е-документами і електронній звітності, і безпека користувачів.


Найбільш відомою програмою для здачі звітності і обміну електронними документами в Україні є M.E.Doc. Цю програму вибирає більшість...

Далі читайте на:

http://chp.com.ua/all-news/item/55778-linkos-group-sovremennye-tekhnologii-v-pomoshch-biznesu


За матеріалами chp.com.ua


17.05.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта