Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Лист від ЗОСППР «Потенціал» до Верховної Ради

 
 
Протягом 2017-2018 року до ЗОСППР «Потенціал» надходили численні звернення ряду промислових підприємств м.Запоріжжя з приводу ніби-то порушень прав та інтересів за фактом зловживання службовим становищем та порушення вимог екологічної безпеки посадовими особами ПАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «Дніпроспецсталь», ПрАТ «Укрграфіт», ПАТ «ДТЕК «Дніпроенерго», ПАТ «Запорізький завод феросплавів», ПАТ «Запорізький абразивний комбінат», ПрАТ «Запоріжкокс», ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат», АТ «Мотор Січ», ПАТ «Запоріжвогнетрив», ПрАТ«Запоріжсклофлюс», ПрАТ «Промавтоінвест», ПАТ «Запорізький автомобілебудівний завод», ПАТ «Запорізький залізорудний комбінат».


Тривалість досудового слідства та відсутність будь-яких результатів, які б могли свідчити про виявлення фактів чи обставин, що давали б підставу для спрямування справи до суду, є лише додатковим свідченням безпідставності досудового слідства.

ЗОСППР «Потенціал» предметно займався цими питаннями, неодноразово збирав наради з керівниками підприємств. При цьому були направлені листи прокуратурі, СБУ та Нацполіції Запорізької області. Зверталися до Президента, Кабміну України та активно залучали депутатів ВР від Запорізької області.


Після звернення до Бізнес-омбудсмена Альгірдаса Шемети за даним питанням на Раді Бізнес-Омбудсмена було розглянуто наш лист.


ЗОСППР «Потенціал» вважає, що промисловці області заслуговують на те, щоб бути почутими керівництвом держави; мають право розраховувати на припинення свавілля з боку державних органів, що здійснюють досудове слідство.


Потенціал Інформ


14.06.2019Додатки до новини:
Звернення
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта