Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Міністр інфраструктури прокоментував закриття аеропорту в Запоріжжі

 
 
Володимир Омелян прокоментував ситуацію з можливим припиненням роботи трьох українських аеропортів: Запоріжжя, Дніпра і Харкова.

На початку вересня стало ІЗВЕТСНОГО, що Державної авіаційної служби України від Європейського агентства авіаційної безпеки (EASA) надійшов проект бюлетеня, яким вводяться обмеження авіаційного руху на Сході України. Зокрема, в бюлетені визнаються небезпечними польоти в аеропорти Харків, Дніпро і Запоріжжя. Інформацію про про це пізніше підтвердив міський голова Запоріжжя - Володимир Буряк.

Міністр інфраструктури на прес-бріфнге для ЗМІ прокоментував ситуацію з аеропортом в Запоріжжі:

- Не будемо перебільшувати з трагічністю. Ці аеропорти ніхто не закриє, навпаки, їх хочуть розвивати, - запевнив міністр інфраструктури. - У нас дійсно є звернення з боку профільної європейської організації з безпеки польотів, яка стурбована небезпекою польотів в зону, в яку входять ці три аеропорти.

Міністр повідомив, що зараз українська сторона активно проводить переговори з цього питання.

- Сподіваюся нам вдасться переконати європейську сторону в тому, що ці побоювання не мають підстав. Це питання я піднімав і під час зустрічі з єврокомісаром з питань транспортної мобільності в Талліні. З його боку є готовність до відкритого обговорення. Ми повідомили, що таке рішення буде мати дуже погані політичні соціальні та економічні наслідки для країни в цілому. Сподіваюся, ми знайдемо правильний вихід з цієї ситуації, - додав Володимир Омелян.

Крім того, міністр інфраструктури розповів, що створена регіональна програма розвитку регіональних аеропортів. Так в цьому році передбачено виділення 800 млн грн на регіональний аеродроми. Раніше кабінет міністрів затвердив будівництво Запорізького аеропорту.


За матеріалами www.inform.zp.ua


28.09.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта