Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Мині-трактори почнуть виробляти в Хмельницькій області

 
 
Український виробник сільськогосподарської техніки ТОВ "АЗТЕХ - Україна", що знаходиться в Шепетовке(Хмельницька обл.), уклав договір з американською компанією CleBer LLC на виробництво малогабаритного трактора OGGUN.


Конструкція трактора розроблена в стилі технології дизайну відкритих систем - щоб дати відкритий доступ до основних його систем, повідомляє Auto24.


Як відзначається, договір про ліцензійне виробництво дозволяє компанії "АЗТЕХ-Україна" виготовляти трактор OGGUN із залученням як можна більшого об'єму місцевих комплектуючих з подальшою метою - забезпечити 100роизводства техніку на місці.


"Україна стає першою країною, що виробляє тракторы OGGUN по концепції компанії CleBer виробництво відкритих систем. Низка африканських і південноамериканських країн тестує тракторы OGGUN. Чим більше регіонів впроваджуватиме устаткування за технологією відкритих систем, тим більше додаткового устаткування, а не тільки тракторів можна буде отримати за доступнішими цінами", - говориться в повідомленні компанії.


Виробник готовий забезпечити велику кількість запчастин в наявності на складі в Україні, щоб при поломці техніка не простоювала. Фермер зможе швидко отримувати деталі і комплектуючі і ліквідовувати несправність безпосередньо в полі, не притягаючи при цьому складних інструментів і фахівців для обслуговування.


За матеріалами agroportal.ua


11.05.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта