Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

На контролі - вирішення актуальних проблем запорожців

 
 
У Запоріжжі та Запорізькій області побував з робочим візитом Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Главу уряду зустрічали керівники міста та області, народні депутати від запорізького краю, представники бізнесу та журналісти.

В ході візиту Володимир Гройсман взяв участь у церемонії відкриття перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «Нібулон» у с. Біленьке Запорізького району, виступив на Форумі з питань впровадження реформи децентралізації в готелі «Інтурист». Також привітав з професійним святом медиків під час урочистого заходу, присвяченого Дню медичного працівника, яке відбулося в концертному залі імені Глінки.

Під час перебування в Запоріжжі і області Володимир Борисович ознайомитися з ходом будівництва мостів через Дніпро. Він повідомив, що Кабінет Міністрів України передбачив 250 млн. грн. на завершення будівництва мостового переходу через Дніпро в Запоріжжі. Зараз Уряд готовий збільшити фінансування робіт, загальний бюджет яких спільно з ресурсом місцевої влади складає 350 млн. грн.

Перед вильотом із Запоріжжя Прем'єр-міністр України отримав вичерпну інформацію про плани розвитку Міжнародного аеропорту «Запоріжжя». Серед них - будівництво сучасного пасажирського терміналу, ремонт злітно-посадкової смуги.

Коментуючи візит Прем'єр-міністра, народний депутат України, віце-президент ЗОСППР «Потенціал» Олександр Романовський зазначив, що робочі поїздки керівників держави в регіони дають значний ефект, оскільки змушують обидві сторони виконувати взяті зобов'язання щодо соціально-економічного розвитку територій. Глава Уряду, побувавши на значущих об'єктах, особисто побачив успіхи і проблеми запорожців, отримав повну інформацію про стан споруди мостових переходів і реконструкції аеропорту, що дуже важливо при формуванні бюджету країни.


Потенціал Інформ


15.06.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта