Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

На Запоріжжі безробітним пропонують безкоштовне навчання у центрах професійно-технічної освіти

 
 
Упродовж 2018 року в центрах професійно-технічної освіти проходили навчання 200 зареєстрованих безробітних у Запорізькій області.

Прикметно, що всі вони після навчання у центрах професійно-технічної освіти були працевлаштовані.

Як повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА, для розв’язання проблем підготовки якісних кадрів Державною службою зайнятості створено власну навчальну базу. На сьогодні в Україні функціонує 11 центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які представлені у Рівненській, Одеській, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Львівській, Полтавській, Сумській, Івано-Франківській, Харківській та Херсонській областях.

У цих державних навчальних закладах здійснюється професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації як безробітних за направленням служби зайнятості, так і слухачів за кошти юридичних і фізичних осіб.

Безперечною перевагою підготовки у таких центрах є стислий термін навчання, при цьому викладачі враховують потенційні вимоги роботодавців, що гарантує високу ймовірність працевлаштування. Крім цього, заклади впроваджують новітні технології навчання, дають можливість навчатися за індивідуальною формою, створюють комфортну атмосферу для людей різного віку.

Центри забезпечують проживання слухачів під час професійного навчання у комфортному гуртожитку. Витрати, пов’язані з організацією професійного навчання безробітних, проживанням та проїздом до міста, де розташований навчальний заклад, фінансуються службою зайнятості.

Для отримання інформації про можливість проходження навчання у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, а також перелік професій, за якими здійснюється професійне навчання безробітних, слід звертатися до міських, районних або обласного центрів зайнятості.


За матеріалами www.zoda.gov.ua


30.08.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта