Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

На Запоріжжі контактний зоопарк «AQUAZOO» будуватиме сироварню завдяки перемозі в обласному конкурсі

 
 
У рамках заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки на підтримку суб’єктів малого і середнього підприємництва, які здійснюють діяльність у сфері виробництва, сільського господарства та агротуризму на території Запорізької області, з обласного бюджету виділено 400 тис.грн. Конкурсною комісією, участь в якій узяв голова Запорізької регіональної ради підприємців, Президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал», голова ради Запорізької обласної федерації роботодавців Олександр Головко, проведено засідання з метою відбору поданих на розгляд бізнес-планів.

Однією з умов конкурсу є фінансування бізнес-планів на платній зворотній основі, розмір плати за користування фінансовою підтримкою складає 12 % на рік. За результатами ретельного відбору найбільшу кількість балів за визначеними розпорядженням голови облдержадміністрації критеріями отримав бізнес-план фізичної особи – підприємця Ігнатка Віктора Анатолійовича.

Бізнес-план «Міні-сироварня» передбачає відкриття міні-сироварні та власної точки продажу на території садиби зеленого туризму «AQUAZOO» у с. Петрополь Запорізького району. Результатом реалізації проекту стане виробництво та реалізація молочної продукції, в тому числі пастеризованого молока, сметани, м’яких та напівтвердих сирів за традиційною та власною рецептурою. Крім бюджетної підтримки на реалізацію цього проекту буде вкладено 450 тис. грн. власних коштів підприємця.

Треба зазначити, що садиба зеленого туризму «AQUAZOO» вже давно полюбилася багатьом запоріжцям і гостям нашого краю. Адже тут на відвідувачів чекає чудовий контактний зоопарк, де можна погодувати й погладити різних свійських і диких у природі тварин і птахів, погратися і зфотографуватися з балуваними єнотами, самому зробити собі жахливу маску для святкування Хеловіна і ще багато чого іншого.

До речі, саме зараз готується програма розваг фестивалю сільського туризму «День гарбуза 2017», який відбудеться 29.10.2017 з 12 до 16 години. У програмі:

- Урочисте відкриття свята власником садиби «AQUAZOO» з короваєм і українським хором

- Фуршет з традиційними частуваннями: млинці, бутерброди з гірчицею і салом, знамениті пиріжки від мами, гарбузи в різному вигляді, квашені кавуни і овочі. А також частування медом і глінтвейном.

- Контактне спілкування з тваринами (розпещені єноти та інші тварини чекають на Вас!).

- Майстер-класи: лялька-мотанка, памкін-арт (різка гарбуза, за кращу роботу - цінний приз після загального голосування і подяка), жарка гарбуза на великій сковороді на багатті.

- Військова техніка від друзів з музею «ФАЕТОН», спілкування з технікою, фото на пам'ять. (Dodge 3/4, willys, і ще дві секретні одиниці техніки). За додаткову оплату можна також взяти участь у ретро-пробігу по селах на ретро-військовій техніці від музею «ФАЕТОН».

Передбачені розважальні конкурси з призами:

- Перетягування каната, бої мішками, ловля поросят, стрілянина в тирі з пневматичної гвинтівки, кращий вірш, краща пісня і.т.і.

- Майстер-клас по роботі з гончарним кругом. (Фахівець показує, розповідає, а потім кожен бажаючий може власноруч виготовити собі сувенірний «глечик»).

- Майстер-клас з доїння кози, а так само видача сертифікатів справжніх доярів і доярок.

Захід супроводжуватиме виступ українського хору: пісні і танці. Буде святковий хоровод і спалення опудала свята.

Звичайно, на цьому цікаві програми в садибі «AQUAZOO» не закінчаться. Ще буде новорічна програма і майстер клас ялинкової іграшки. А на 1 квітня 2018 року підприємці запланували відкриття нової садиби сільського туризму "Садиба справжніх патріотів". Вони запрошують на відкриття всіх друзів, знайомих, представників засобів масової інформації, всіх любителів відпочинку в атмосфері українського села!

Тепер, після перемоги в конкурсі, в планах розвитку – ще й створення сироварні. Проект реалізовуватиметься протягом 2017-2020 років.


Потенціал Інформ


09.10.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта