Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

На Запоріжжі мають намір запровадити переробку промислових та побутових відходів за стандартами ЄС

 
 
Екологічна рада ЗОСППР "Потенціал" сьогодні, 11 липня, на своєму черговому засіданні обговорила шляхи реалізації Концепції переробки промислових та побутових відходів за європейськими стандартами в нашому регіоні та у місті Запоріжжі зокрема.

Провів засідання Президент ЗОСППР "Потенціал" Олександр Головко.

Концепція переробки промислових та побутових відходів за європейськими стандартами була презентована на ЕкоФорумі-2018, що відбувся на початку червня у Запоріжжі, та викликала неабиякий інтерес промисловців та громадськості. Тепер постало питання її реалізації на Запоріжжі. Терміни - будуть цілком залежати від замовників: місцевої влади та територіальних громад, що виявлять бажання запровадити у себе новітні технології з переробки побутових та промислових відходів, утилізації існуючих сміттєзвалищ тощо.

На засіданні Екологічної рада ЗОСППР "Потенціал" також порушувалось й питання щодо спорудженні автошляхів з бетону, виготовленого із застосуванням рідкого скла.

За результатами обговорення були прийняті відповідні рішення.Потенціал Інформ


11.07.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта