Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

На Запоріжжі підприємець – переможець конкурсу зможе реалізувати проект за підтримки обласного бюджету

 
 
У рамках заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки на підтримку суб’єктів малого і середнього підприємництва, які здійснюють діяльність у сфері виробництва, сільського господарства та агротуризму на території Запорізької області, з обласного бюджету виділено 400 тис. грн. Конкурсною комісією проведено засідання з метою відбору поданих на розгляд бізнес-планів.


Як пояснили в Департаменті економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, однією з умов конкурсу є фінансування бізнес-планів на платній зворотній основі, розмір плати за користування фінансовою підтримкою складає 12 % на рік.


При цьому конкурс довелося оголошувати двічі через відсутність заявників.


З другої спроби на конкурс подали бізнес-плани фермерське господарство «Зустріч» (організація вирощування овочів та їх переробка, заявлена потреба у фінансуванні 400 тис. грн..), товариство з обмеженою відповідальністю «Джі Еф Сі» (розширення виробництва продукції компанії GFS (натуральні чаї), потреба у фінансуванні 260 тис. грн.) та фізична особа – підприємець Ігнатко Віктор Анатолійович (створення міні-сироварні, потреба у фінансуванні 400 тис. грн.).


За результатами ретельного відбору найбільшу кількість балів за визначеними розпорядженням голови облдержадміністрації критеріями отримав бізнес-план фізичної особи – підприємця Ігнатка Віктора Анатолійовича.


Бізнес-план «Міні-сироварня» передбачає відкриття міні-сироварні та власної точки продажу на території садиби зеленого туризму «AQUAZOO» у с. Петрополь Запорізького району.


Результатом реалізації проекту стане виробництво та реалізація молочної продукції, в тому числі пастеризованого молока, сметани, м’яких та напівтвердих сирів за традиційною та власною рецептурою. Крім бюджетної підтримки на реалізацію цього проекту буде вкладено 450 тис. грн. власних коштів.


За матеріалами www.zoda.gov.ua


04.10.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта