Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Надходження в іноземній валюті у розмірі 50%. підлягають обов’язковому продажу на міжбанківському валютному ринку України

 
 
16.06.2017 відповідно до пункту 11 постанови Правління Національного банку України від 13 грудня 2016 року № 410 «Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України» (далі – Постанова № 410) втратив чинність пункт 2 Постанови № 410, яким було встановлено перелік надходжень в іноземній валюті з-за кордону, які підлягали обов’язковому продажу на міжбанківському валютному ринку.

При цьому вимоги, встановлені пунктом 2 Постанови № 410 продовжено окремою постановою Правління Національного банку України від 30 травня 2017 року № 45 «Про запровадження обов’язкового продажу надходжень в іноземній валюті та встановлення розміру обов’язкового продажу таких надходжень» (далі – Постанова № 45), яка набрала чинності 16.06.2017.

Постановою № 45 встановлено, що надходження в іноземній валюті підлягають обов’язковому продажу на міжбанківському валютному ринку України, у тому числі безпосередньо Національному банку України, у розмірі 50%.

З текстом Постанови № 45 та оновленими текстом Постанови № 410, Ви можете ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).


За матеріалами Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України


Потенціал Інформ


20.06.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта