Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Народний депутат Олександр Романовський вітає запоріжців з нагоди 80-річчя Запорізької області!

 
 
Шановна Запорізька громадо! Дорогі запоріжці!

Щиро вітаю Вас з нагоди 80-річчя Запорізької області!

В цьому році ми відзначаємо 80-річчя від дня утворення Запорізької області.

10 січня 1939 року було ухвалене рішення про виділення її зі складу Дніпропетровської області в окрему адміністративну одиницю.

Попри всі випробування та негаразди, що випали за ці роки на долю нашої землі, нам сьогодні є, чим пишатися. Все це – звитяжна праця поколінь запоріжців – наших дідів-прадідів, що творили славне минуле Запорізького краю, наші з Вами нинішні спільні здобутки, що закладають підвалини його доброго майбуття.

І які б труднощі не стояли на нашому шляху, впевнений – ми, нащадки могутнього козацького роду, все здолаємо, бо це – наша рідна земля, де черпаємо ми сили та натхнення, яку любимо і якою пишаємося.

Попереду на нас чекає багато роботи – важкої та наполегливої. Будуть і труднощі, і розчарування, але – переконаний – будуть і перемоги, і нові звершення заради процвітання нашого краю, заради розбудови Української держави, заради надійного і доброго майбутнього наших дітей та онуків.

Щиро зичу кожному з Вас щастя і добра, благополуччя та усіляких гараздів, невичерпної наснаги на нові трудові та творчі перемоги – на славу нашого рідного Запорізького краю, на славу всієї України!

З повагою,

народний депутат України Олександр Романовський


Потенціал Інформ


10.01.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта