Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Незавершені справи народного депутата України Петра Ваната продовжує народний депутат України Олександр Романовський

 
 
Сьогодні, 16 березня, Верховною Радою України у першому читання було прийнято проект Закону України «Про внесення змін та доповнень до Закону України «Про Статут внутрішньої служби Збройних Сил України» (щодо документального оформлення травм (каліцтва, поранення, контузії) учасниками АТО), ініціатором якого були народні депутати України від прифронтової Запорізької області Петро Ванат та Олександр Романовський.

Внесення запропонованих змін обумовлена необхідністю удосконалення процедури оформлення медичних довідок та інших документів про отримання травм (контузій, поранення, каліцтва) учасниками АТО.

Відповідно до частини 2 статті 260 Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України у разі направлення на лікування поза розташуванням частини військовослужбовці повинні мати при собі, в тому числі: «за необхідності - довідку про травму і медичну характеристику. Однак, формулювання «за необхідності» надає можливість лікарю військової частини трактувати надання довідки про травму на свій розсуд. Водночас, саме відсутність даної довідки в подальшому створює для пораненого певні негативні юридичні наслідки.

Прийнятий законопроект спрямований на усунення зазначеної вади, від якої уже постраждала значна кількість бійців АТО, які отримали поранення під час бойових зіткнень та не можуть отримати передбачених чинним законодавством пільг та компенсацій внаслідок відсутності довідки про травму і медичної характеристики.


Потенціал Інформ


16.03.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта