Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Оголошено конкурс на фінансову підтримку під реалізацію бізнес-планів

 
 
На Запоріжжі стартував конкурс на отримання поворотної фінансової підтримки під реалізацію бізнес-планів.

Позмагатися за фінансову підтримку на реалізацію своїх бізнес-планів запрошуються підприємства, що задіяні у сфері виробництва, сільського господарства та агротуризму на території Запорізької області.

За повідомленням Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, в цьому році для надання фінансової підтримки підприємцям з обласного бюджету виділено 500 тис. грн. Фінансова підтримка надається переможцям конкурсу на платній та зворотній основі, які будуть визначені 10 серпня 2018 року. Конкурс проводиться, якщо до участі в ньому подали заявки не менше двох учасників.

Переможці конкурсу визначаються за такими основними критеріями: строк окупності проекту; обсяг прибутку та рентабельність виробництва; кількість додаткових робочих місць; відповідність проекту пріоритетам, визначеним у Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2020 року, збільшення обсягу виробництва; збільшення обсягу надходжень до бюджету від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів); відсутність простроченої заборгованості за наданими банками або іншими фінансово-кредитними установами кредитами та з виплати заробітної плати.

Суб’єкту підприємницької діяльності, який бажає взяти участь у конкурсі, необхідно підготувати пакет документів та подати його до Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області».

Граничний термін подання документів на участь у конкурсі – 03.08.18 до 15-45

Докладніше на сайті ЗОДА.


За матеріалами www.zoda.gov.ua


05.07.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта