Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

ПАТ "Запоріжтрансформатор" зацікавились в Укренерго

 
 
ПрАТ "Запоріжтрансформатор" відвідала ще одна делегація ДП "НЕК "Укренерго", на цей раз це були представники служби закупівель. Їх метою було познайомитися зі службою продажів, з якими їм безпосередньо доводиться працювати; відвідати виробничі цехи для більш детально ознайомлення з продукцією, що закуповується.

Поряд з питаннями виробничого характеру гостей дуже зацікавила історія підприємства, динаміка його розвитку, а також питання, пов'язані з виходом ЗТР на міжнародні ринки.

Також гості ознайомилися з основними виробничими цехами ЗТР. Члени делегації відзначили сучасний рівень технічного оснащення підприємства, масштабну модернізацію і високу культуру виробництва. Велике зацікавлення викликало сучасне устаткування з розкрою електротехнічної сталі і стенд для складання остовів трансформаторів фірми Georg, Німеччина. Також звернули увагу на стенд для виміру магнітної характеристики шунтуючих реакторів, який у кінці 2017 року був введений в експлуатацію для проведення випробувань шунтуючого реактора РТДН-120000/330 для Латвії. Цей стенд надалі буде застосовуватись при випробуванні однофазних або трифазних шунтуючих реакторів, що будуть виготовлятися на підприємстві.

Нагадаємо, у лютому ПрАТ "Запоріжтрансформатор" провів технічний семінар для представників ДП "НЕК "Укренерго" та Енергетичних систем України, делегати якого зібралися з усієї України. Метою семінару стало ознайомлення з новими розробками в області підвищення надійності устаткування і вдосконалення методик діагностики силового трансформаторного обладнання.


Довідково.

ПрАТ "Запоріжтрансформатор" є одним з найбільших в світі виробників трансформаторного устаткування з досвідом постачань в 88 країн.

Підприємство виробляє силові масляні трансформатори, електричні реактори, керовані шунтуючі реактори.


Потенціал Інформ


26.03.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта