Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Перший бізнес Хаб у Запоріжжі розпочинає підготовку до третього сезону!

 
 
14 березня поточного року відбулася 28 позачергова сесія Запорізької обласної ради сьомого скликання.


В роботі прийняли участь президент ЗОСППР "Потенціал" Олександр Головко, депутат Верховної Ради України I скликання, віце-президент ЗОСППР "Потенціал" Олександр Білоусенко і Народний депутат України VI скликання, виконавчий директор ЗОСППР "Потенціал" Валерій Крайній.


На сесії були розглянуті важливі питання щодо змін, доповнень та корегування бюджетного фінансування на 2019 рік.


Також була розглянута комплексна програма розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2019-2020 роки, яка стала важливою складовою в подальшому розвитку бізнесу.


До комплексної програми були включені витрати на організацію та проведення проекту підтримки Першого бізнес Хабу на Запоріжжі, який був створений і працює вже 2 рік разом з обласним центром зайнятості.


ЗОСППР "Потенціал" вдячний депутатському корпусу обласної ради за підтримку важливого проекту, завдяки якому люди, що стоять на обліку, отримують можливість розпочати свій перший бізнес разом із нами!


Потенціал Інформ


14.03.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта